-35%

Čerpadlo pre práčky Beko Hanyu

Original price was: €22,00.Current price is: €14,40.

Predpokladané dodanie 03.06.

Katalógové číslo: 1626 Kategória: Značky: ,
Beko - náhradné diely

Čerpadlo zohráva v práčke veľmi dôležitú úlohu, jeho úlohou je vypúšťať špinavú vodu z práčky (z bubna) po každom cykle prania. Ak ste si všimli, že vaša práčka vodu nevypúšťa, pravdepodobne bude chybné samotné čerpadlo. Aby práčka fungovala tak, ako má, je potrebné nefunkčné čerpadlo vymeniť za nové.

Výrobca: Hanyu

Náhrada za pomerne drahé čerpadlo práčky Beko, avšak od výrobcu, ktorý dodáva čerpadlá do najnovších modelov práčok mnohých výrobcov.

Hmotnosť 0,463 kg

Brand

Beko

Beko - náhradné diely

Beko je medzinárodná značka spotrebičov so sídlom v Turecku, ktorá sa zameriava na výrobu kvalitných a spoľahlivých produktov pre domácnosť. Spoločnosť bola založená v roku 1955 a odvtedy sa stala jednou z najväčších svetových značiek spotrebičov. Beko sa zaoberá výrobou širokej škály spotrebičov pre domácnosť, ako sú práčky, chladničky, umývačky riadu, sušičky, sporáky, mikrovlnné rúry a ďalšie. Značka je známa svojou spoľahlivosťou, trvanlivosťou a vysokou kvalitou svojich produktov. Na stránke s náhradnými dielmi Beko nájdete široký výber dielov pre rôzne druhy spotrebičov tejto značky. Diely sú navrhnuté a vyrobené s cieľom zabezpečiť trvanlivosť a spoľahlivosť vašich spotrebičov Beko. Všetky diely sú testované a overené v laboratóriách spoločnosti, aby sa zabezpečila ich funkčnosť a bezpečnosť. Ak hľadáte náhradné diely pre svoje spotrebiče Beko, stránka s náhradnými dielmi Beko vám poskytne všetko, čo potrebujete pre opravu a údržbu vašich spotrebičov. Súčasti sú k dispozícii za konkurencieschopné ceny a poskytuje sa rýchle doručenie a kvalitná zákaznícka podpora.
Beko - náhradné diely

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Nákupný košík
Návrat hore